Galeria

sn6-b


Projekt w obiektywie.

Dostosowanie palcówek do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wykonanie prac adaptacyjnych pomieszczeń/sal przeznaczonych na tworzone pracownie informatyczno-językowe w szkołach realizujących projekt "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

W ramach projektu wykonano zadanie mające na celu dostosowanie obiektów/szkół, w których realizowany jest projekt „Szkoły na 6 w gminie Łącko” do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 Dostosowanie palcówek do... Czytaj więcej: Dostosowanie palcówek do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wykonanie prac adaptacyjnych pomieszczeń/sal przeznaczonych na tworzone pracownie informatyczno-językowe w szkołach realizujących projekt "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

Prezent dla Babci i Dziadka

Uczniowie zajęć rozwijających artystycznych, pod opieką Pani Małgorzaty Rozmus wykonali piękne serduszka na Dzień Babci i Dziadka z masy solnej.

Szkoła Podstawowa w Zarzeczu

Prezent dla Babci i Dziadka Czytaj więcej: Prezent dla Babci i Dziadka

Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

Poniżej przedstawiamy pracę wykonane przez uczestników zajęć rozwijających kompetencje kluczowe i społeczne – koła zainteresowań: język angielski ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu. Opiekun grupy: Pani Ewa Wojtas.

Zajęcia odbywają się w trybie zdalnym.

 Zajęcia prowadzone w... Czytaj więcej: Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

Zajęcia rozpoczęte !

W październiku rozpoczęła się realizacja zajęć w ramach projektu w Szkołach Podstawowych i Zespołach Szkolno-Przedszkolnych  w gminie Łącko.

Zajęcia rozpoczęte ! Czytaj więcej: Zajęcia rozpoczęte !
1 2 3
następna