Galeria

sn6-b


Projekt w obiektywie.

Zakończono dostawy pomocy dydaktycznych i mebli zakupionych w ramach projektu "Szkoły na 6 w Gminie Łącko" !!

W ramach projektu „Szkoły na 6 w Gminie Łącko” zakupiono: Pomoce dydaktyczne do pracowni: matematycznej, fizycznej i chemicznej w szkołach w Zarzeczu, Zabrzeży, Kadczy i Szczereżu, Zestaw bezprzewodowych czujników oraz pomoce dydaktyczne do międzyszkolnej pracowni przyrodniczej w szkole w Łącku, Meble (biurka, krzesła, regały na pomoce,...
 Zakończono dostawy... Czytaj więcej: Zakończono dostawy pomocy dydaktycznych i mebli zakupionych w ramach projektu "Szkoły na 6 w Gminie Łącko" !!

Zajęcia w ramach projektu "Szkoły na 6 w Gminie Łącko" są SUPER !!!

Pomimo zbliżającego się zakończenia roku szkolnego, uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w dodatkowych zajęciach w szkołach. 

Uczniowie poprzez udział z zajęciach rozwijają/pogłebiają wiedzę/umiejętności, wyrównują braki lub korygują deficyty.

Zdjęcia zostały wykonane w Szkole Podstawowej w Maszkowicach i Zarzeczu, oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnym Potoku.

 Zajęcia w ramach... Czytaj więcej: Zajęcia w ramach projektu "Szkoły na 6 w Gminie Łącko" są SUPER !!!

"Zimowy pejzaż" i "bałwankowy lampion"

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu wykazali się niezwyłą twórczością i kreatywnością. Wykonali piękne prace:

1 temat: ,, Zimowy pejzaż" obrazek posypywany grysikiem.
2 temat: ,, Bałwankowy lampion"

(Zajęcia rozwijające: artystyczne).

 Czytaj więcej: "Zimowy pejzaż" i "bałwankowy lampion"

Dostosowanie palcówek do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wykonanie prac adaptacyjnych pomieszczeń/sal przeznaczonych na tworzone pracownie informatyczno-językowe w szkołach realizujących projekt "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

W ramach projektu wykonano zadanie mające na celu dostosowanie obiektów/szkół, w których realizowany jest projekt „Szkoły na 6 w gminie Łącko” do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 Dostosowanie palcówek do... Czytaj więcej: Dostosowanie palcówek do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wykonanie prac adaptacyjnych pomieszczeń/sal przeznaczonych na tworzone pracownie informatyczno-językowe w szkołach realizujących projekt "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

Prezent dla Babci i Dziadka

Uczniowie zajęć rozwijających artystycznych, pod opieką Pani Małgorzaty Rozmus wykonali piękne serduszka na Dzień Babci i Dziadka z masy solnej.

Szkoła Podstawowa w Zarzeczu

Prezent dla Babci i Dziadka Czytaj więcej: Prezent dla Babci i Dziadka

Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

Poniżej przedstawiamy pracę wykonane przez uczestników zajęć rozwijających kompetencje kluczowe i społeczne – koła zainteresowań: język angielski ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu. Opiekun grupy: Pani Ewa Wojtas.

Zajęcia odbywają się w trybie zdalnym.

 Zajęcia prowadzone w... Czytaj więcej: Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Szkoły na 6 w gminie Łącko"

Zajęcia rozpoczęte !

W październiku rozpoczęła się realizacja zajęć w ramach projektu w Szkołach Podstawowych i Zespołach Szkolno-Przedszkolnych  w gminie Łącko.

Zajęcia rozpoczęte ! Czytaj więcej: Zajęcia rozpoczęte !