Aktualności

PILNE!!! Świadczenia Rodzinne


2018 Zmiana kwoty świadczenia pielęgnacyjnego czytaj.....


Zmiana organu w sprawie zadań z zakresu koordynacji systemu zabezpieczenia społecznego czytaj.....

 PILNE!!! Świadczenia...

Spotkanie Wigilijne uczestników projektu socjalnego Gminy Łącko „ Aktywny Senior 60+”.

W dniu 19 grudnia 2017 roku w Restauracji Pod Jabłonią  odbyło się uroczyste Spotkanie Wigilijne uczestników projektu socjalnego Gminy Łącko „ Aktywny Senior 60+”.

 Spotkanie Wigilijne... Czytaj więcej: Spotkanie Wigilijne uczestników projektu socjalnego Gminy Łącko „ Aktywny Senior 60+”.

Wigilia dla osób starszych i samotnych.

Święta Bożego Narodzenia i czas, który je poprzedza jest okresem szczególnym. To czas radosnego wyczekiwania, czas nadziei, pokory, czas miłości. W tych dniach kierujemy swe myśli ku naszym bliskim – rodzinom i krewnym, ale też ku osobom starszym, samotnym, potrzebującym naszego wsparcia i opieki.

 Wigilia dla osób... Czytaj więcej: Wigilia dla osób starszych i samotnych.

OTWARTY KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W DZIEDZINIE POMOCY SPOŁECZNEJ

WÓJT GMINY ŁĄCKO OGŁASZA
OTWARTY KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W DZIEDZINIE POMOCY SPOŁECZNEJ – ZAPEWNIENIE SCHRONIENIA W
RAZ Z WYŻYWIENIEM OSOBOM BEZDOMNYM Z TERENU GMINY ŁĄCKO W 2018 ROKU.

 OTWARTY KONKURS OFERT NA... Czytaj więcej: OTWARTY KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ ZADANIA PUBLICZNEGO W DZIEDZINIE POMOCY SPOŁECZNEJ

Składanie wniosków ,, Pomoc Państwa w zakresie dożywiania,,

           Kierownik Ośrodka  Pomocy Społecznej w Łącku informuje, że rodzice uczniów  którzy chcą by ich dzieci skorzystały z programu ,, Pomoc Państwa w zakresie dożywiania,, w okresie od stycznia do czerwca 2018 powinni zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej w  Łącku  i złożyć nowy wniosek do dnia 22 grudzień...
 Składanie wniosków ,,... Czytaj więcej: Składanie wniosków ,, Pomoc Państwa w zakresie dożywiania,,

Szkolenia organizowane przez Bank Żywności w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020, Podprogram 2017 w ramach Działań Towarzyszących.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łącku informuje, że 13.12.2017 roku o godz.10 w Sali Obrad Urzędu Gminy Łącko odbędą są kolejne szkolenia organizowane przez Bank Żywności w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020, Podprogram 2017 w ramach Działań Towarzyszących. Realizacja warsztatów i szkoleń jest...
 Szkolenia organizowane... Czytaj więcej: Szkolenia organizowane przez Bank Żywności w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020, Podprogram 2017 w ramach Działań Towarzyszących.

Aktywny senior 60+

W dniu 23.11.2017 roku w restauracji „ Pod Jabłonią” w ramach projektu socjalnego „ Aktywny senior 60+” realizowanego przez Gminę Łącku odbyło się uroczyste spotkanie uczestników projektu. Uroczystość łączyła dwie okoliczności „Dzień seniora” obchodzony 14 listopada oraz przypadające na dzień 30 listopada „ Andrzejki”.

Aktywny senior 60+ Czytaj więcej: Aktywny senior 60+

REKTUTACJA III DO PROJEKTU

REKTUTACJA III DO PROJEKTU

Aktywizacja społeczno-zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w Gminie Łącko

 

Okres rekrutacji 01.09.2017-29.09.2017

REKTUTACJA III DO PROJEKTU Czytaj więcej: REKTUTACJA III DO PROJEKTU