Aktualności

Zmiany w Świadczeniach

Zmiany w Świadczeniach  Rodzinnych, Świadczeniu Wychowawczym „500+” i Funduszu Alimentacyjnym. Na nowy okres zasiłkowy 2017/2018

Zmiany w Świadczeniach Czytaj więcej: Zmiany w Świadczeniach

Zamówienie publiczne

Ośrodek Pomocy Społecznej w Łącku: Przygotowanie, dostarczanie oraz wydawanie posiłków dlaosób uprawnionych na terenie Gminy Łącko w ramach realizacji rządowego programu: „Pomoc państwa w zakresie dożywiania na II półrocze 2017 rok”.
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - Usługi

więcej na BIP>>>>>

Zamówienie publiczne

Aktywny Senior 60+ „ Edukacja zdrowotna”

W dniu 06.07.2017 roku w Klubie Seniora w Łącku w ramach projektu socjalnego Aktywny Senior 60+ realizowanego przez Gminę Łącko odbyło się  spotkanie „ Edukacja zdrowotna”

  Aktywny Senior 60+ „... Czytaj więcej: Aktywny Senior 60+ „ Edukacja zdrowotna”

Grill integracyjny uczestników projektu socjalnego Aktywny Senior

W dniu 19.05.2017 roku  w Amfiteatrze na Jeżowej odbył się grill integracyjny uczestników projektu socjalnego Aktywny Senior realizowanego przez Gminę Łącko. Organizatorem uroczystości był Ośrodek Pomocy Społecznej w Łącku przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Łącku. Dzięki uprzejmości Koła Gospodyń Wiejskich z Zagorzyna uczestnicy mieli okazję zjeść grillowaną kiełbasę, specjalnie przygotowaną kaszankę z boczkiem i warzywami, dodatki w postaci sałatek oraz deser. Grill wypożyczyła na potrzeby uroczystości Pani Celina Pierzchała. Dzięki słonecznej pogodzie przy wspólnym śpiewie biesiadnych piosenek w Amfiteatrze na Jeżowej mile spędzili czas licznie zgromadzeni uczestnicy projektu, Kierownik oraz pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Łącku.

 Grill integracyjny... Czytaj więcej: Grill integracyjny uczestników projektu socjalnego Aktywny Senior

Uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Łącku

W dniu 11.05.2017 roku miało miejsce uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Łącku w ramach realizowanego przez Gminę Łącko projektu socjalnego „Aktywny senior”. Klub Seniora mieści się w budynku biurowym Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącku. W uroczystości otwarcia Klubu udział wzięli licznie zgromadzeni uczestnicy projektu, Wójt Gminy...
 Uroczyste otwarcie Klubu... Czytaj więcej: Uroczyste otwarcie Klubu Seniora w Łącku

Szkolenie 10 maja 2017

W dniu 10 maja 2017 roku w Łącku odbyło się szkolenie z zakresu „ Jak skutecznie działać interdyscyplinarnie w środowisku lokalnym – rozwój dialogu i współpracy na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, prowadzone przez  specjalistę do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie Panią mgr Joannę Dyrcz. W szkoleniu brali...
Szkolenie 10 maja 2017 Czytaj więcej: Szkolenie 10 maja 2017

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ŁĄCKU OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - referent

więcej na BIP

 NABÓR NA WOLNE...

Debata Społeczna

Debata Społeczna

"POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE-MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW"

 

więcej.........

Debata Społeczna

Projekt socjalny pt. „Aktywny senior”

AKTYWNY SENIOR

W dniu 6 kwietnia 2017 roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Łącku rozpoczął realizacje projektu socjalnego pt. „Aktywny senior” projekt jest współfinansowany przez Wojewodę Małopolskiego.

W konferencji inauguracyjnej wzięła udział duża rzesza seniorów z Gminy Łącko oraz władze Gminy na czele z Wójtem Łącka Panem Janem Dziedziną, Przewodnicząca Rady Gminy Łącko Panią Bernadettą Wąchała - Gawełek i Przewodnicząca Komisji Zdrowia I Pomocy Społecznej Panią Teresą Janczura. Konferencje poprowadził i przedstawił założenia projektu Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Łącku Pan Artur Kotas.

 Projekt socjalny pt.... Czytaj więcej: Projekt socjalny pt. „Aktywny senior”