Klub Senior +

Klub Senior + w Łącku powstał w ramach Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2015-2020, klub Senior + działa w strukturze Ośrodka Pomocy Społecznej.

Gmina Łącko – Gminą Przyjazną Seniorom

Gmina Łącko – Gminą Przyjazną Seniorom

 Gmina Łącko – Gminą... Czytaj więcej: Gmina Łącko – Gminą Przyjazną Seniorom

Gminny Dzień Seniora w Łącku

GMINNY DZIEŃ SENIORA W ŁĄCKU

W dniu 24 października 2019 r.  odbył się po raz pierwszy Gminny Dzień Seniora zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Łącku. W hali widowiskowo- sportowej w Łącku zgromadziło się ponad 120 osób, na czele z Wójtem Gminy Łącko Panem Janem Dziedziną, Wicewójtem Panem Pawłem Dybcem, Przewodniczącym Rady Powiatu Nowosądeckiego Panem Romanem Potońcem, Przewodniczącą Rady Gminy Łącko Panią Bernadettą Gawełek oraz Radnymi i Sołtysami z terenu naszej Gminy. W części artystycznej wystąpiła grupa teatralna "Berecik" ze spektaklem pn. "O bidzie i złotych jabłkach" wg Marii Kownackiej, a następnie swój program artystyczny zaprezentowali Seniorzy z Klubu Senior+ w Łącku. W dalszej części spotkania był poczęstunek oraz zabawa taneczna. Dziękujemy za przybycie i życzymy wszystkiego dobrego dla Seniorów z Gminy Łącko.

 Gminny Dzień Seniora w... Czytaj więcej: Gminny Dzień Seniora w Łącku

Spotkanie w Przytulisku dla Książki

W dniu 17 lutego 2023 roku przedstawiciele Klubu Senior+ z Łącka oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Łącka mieli przyjemność gościć w Przytulisku dla Książek w Zespole Szkół Akademickich im. Króla Bolesława Chrobrego w Nowym Sączu.
 Spotkanie w Przytulisku... Czytaj więcej: Spotkanie w Przytulisku dla Książki

Spotkanie z sądeckimi Amazonkami

W dniu 13.02.2023 w Klubie Seniora odbyło się spotkanie pt. Profilaktyka raka piersi. Do Klubu przyjechała Krystyna Kronenberger- prezes Nowosądeckiego Stowarzyszenia Amazonek  oraz Bożena Kiemystowicz ze Stowarzyszenia Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA

 Spotkanie z sądeckimi... Czytaj więcej: Spotkanie z sądeckimi Amazonkami

Spotkanie w SUTW

26.01.2023 przedstawiciele Klubu Senior+ występowali przed Sądeckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Kinie Sokół w Nowym Sączu

Spotkanie w SUTW Czytaj więcej: Spotkanie w SUTW

Kulig na Szczawie

W słoneczny, lekko mroźny, styczniowy dzień członkowie Klubu Senior+ byli na kuligu w Szczawie 

Kulig na Szczawie Czytaj więcej: Kulig na Szczawie

Spotkanie jasełkowe

W dniu 25.01.2023 r. odbyło się spotkanie jasełkowe z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Łącku 

Spotkanie jasełkowe Czytaj więcej: Spotkanie jasełkowe

Kolędowanie z WTZ

W dniu 11.01.2023 w Klubie Seniora gościli uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Czarnego Potoku wraz z opiekunem. Podczas spotkania integracyjnego wszyscy obecni śpiewali kolędy, rozmawiali i częstowali się wypiekami. 

Kolędowanie z WTZ Czytaj więcej: Kolędowanie z WTZ

Spotkanie promujące Kluby i Domy Senior+ w Tarnowie

W dniu 17 listopada 2022 odbyło się spotkanie promujące Kluby i Domy Senior+ w tarnowskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego. Seniorzy z całej Małopolski prezentowali swoje dokonania artystyczne, kulinarne, manualne oraz taneczne.

 Spotkanie promujące... Czytaj więcej: Spotkanie promujące Kluby i Domy Senior+ w Tarnowie
poprzednia
1 2 3 4 ... 7