Uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych uczniów

Dnia 24.06.2019 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Łącku odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla 117 uczniów z terenu Gminy Łącko. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przewodnicząca Rady Gminy Łącko Bernadetta Wąchała-Gawełek, sekretarz gminy Wojciech Jamro, Radni Gminy Łącko, prezes ZNP Agnieszka Ciuła, Amelia i Rafał Skąpscy, dyrektorzy szkół oraz wyróżnieni uczniowie i ich rodzice.

Uroczystość prowadzili Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina i dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Łącko Lucyna Citak.

Uroczystość została uświetniona przez uczestników Małopolskiej Akademii Talentów.

Uczniowie, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli średnią ocen równą 5,00 i wyższą oraz odznaczali się wybitnymi osiągnięciami otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Po raz drugi została przyznana nagroda im. Antoniego Skąpskiego ufundowana przez Amelię i Rafała Skąpskich. Nagroda ta trafiła do Klaudii Jawor z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łącku.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy znakomitych wyników w nauce i sporcie, które świadczą nie tylko o ciężkiej i wytrwałej pracy, ale również o dużej dojrzałości i odpowiedzialności. Mamy nadzieję, że otrzymane wyróżnienie będzie motywacją do dalszego rozwoju oraz doskonalenia wiedzy i umiejętności. Stanie się także impulsem do jeszcze większej pracy oraz umocni w dążeniu do realizacji własnych marzeń i aspiracji. Niech nauka będzie nie tylko formą spełniania ambicji, ale przede wszystkim życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel.

Życzymy sukcesów w kolejnych etapach edukacji.

Podziel się: