Uroczyste podpisanie umów na dofinansowanie zadań w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

We wtorek 13 lipca w delegaturze Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Nowym Sączu odbyła się uroczystość podpisania umów na dofinansowanie zadań z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Gmina Łącko otrzymała wsparcie kwotą 419 999 zł na remont dróg gminnych w miejscowościach Czerniec i Łącko.
Z ramienia Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego umowę uroczyście podpisał I Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak, natomiast Gminę Łącko reprezentował Wójt Jan Dziedzina oraz Skarbnik Gminy Edyta Marczyk.
Podpisanie tej umowy jest efektem ogłoszonej końcem kwietnia br. listy zadań wybranych do dofinansowania w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, gdzie zgodnie z listą rankingową nasza gmina pozyskała środki na przebudowę drogi gminnej Czerniec - Borki Byniowa oraz na remont drogi gminnej Łącko - Nadbrzeżna.
Gmina Łącko zakończyła już realizację jednego z zadań, a mianowicie wykonana została nowa nawierzchnia na drodze gminnej Łącko – Nadbrzeżna na odcinku o dł. 420 mb. Druga z inwestycji jest w trakcie realizacji.
Fot. M. Książkiewicz / Portal Informacyjny Bobowa24.pl, MUW, UG Łącko
Zdjęcie 1 Podpisanie umów na dofinansowanie zadań z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Na zdjęciu Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina, I Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak i Poseł na Sejm RP Jan Duda
Zdjęcie 2 Nowa nawierzchnia na ul. Nadbrzeżnej w Łącku wykonana w ramach RFRD.