Świąteczny Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Łącko dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych

Kolejną imprezą zorganizowaną 29 grudnia 2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej był Świąteczny Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Łącko dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Five Team, która w meczu finałowym bezproblemowo pokonała drużynę SP Jazowsko i sięgnęła po trofeum rozgrywek. Także w tym Turnieju trzy najlepsze drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Łącko puchary. Ponadto każdy z uczestników Turnieju został nagrodzony pamiątkowym medalem.

Poniżej prezentujemy zawodników nagrodzonych indywidualnie w ramach Turnieju:

• Mariusz Kutwa (zawodnik drużyny Five Team) - najlepszy zawodnik;
  • Rafał Stanisz (zawodnik drużyny SP Jazowsko) - najlepszy bramkarz.

Celem organizacji Turnieju podobnie jak w przypadku rozgrywek dla klas I-III szkół podstawowych było:

• zagospodarowanie wolnego czasu dzieciom w naszej gminie w okresie świątecznym,
  • propagowanie piłki nożnej wśród dzieci,
  • zmobilizowanie dzieci do aktywności ruchowej,
  • rozwój sprawności fizycznej i umysłowej,
  • zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Składamy serdeczne gratulacje zarówno zwycięzcom Turnieju jak i drużynom, które wzięły w nim udział. Dziękujemy także za okazane zaangażowanie.