Relacja z Pikniku Rodzinnego "Powitanie lata"

W niedzielę 16 czerwca nad Dunajcem w Łącku miał miejsce Piknik Rodzinny pod nazwą „Powitanie lata”. Imprezę otworzył Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina, a chwilę później na scenie zaprezentował się zespół „Małe Łącko” pod kierownictwem Pani Marii Gorczowskiej.
Następnie rozpoczęła się część sportowa pikniku, podczas której odbyły się biegi ścieżkami biegowo – rowerowymi w 9 kategoriach wiekowych, w których łącznie wystartowało 193 zawodników.
Po dekoracji zwycięzców sceną zawładnął Teatr Nowy z Nowego Sącza, który zaprezentował swój program artystyczny ze skeczem p.n. „Przez żołądek do serca”.
W przerwach między występami odbywała się loteria fantowa, podczas której można było wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez liczna grupę sponsorów, a na placu przy wiatach mieściły się stoiska wszystkich jednostek organizacyjnych gminy, przy których uczestnicy pikniku mogli uzyskać informacje na temat realizowanych projektów i innych spraw bieżących.
Całą imprezę prowadził Pan Artur Kotas – na co dzień Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Łącku.
Pomimo załamania pogody impreza cieszyła się dużą frekwencja mieszkańców i przyjezdnych gości. Wszystkim serdecznie dziękujemy za liczny udział i wspólne świętowanie „powitania lata”.

Wyniki biegów:

I Przedszkolaki – dystans 300 m:
1. Piotr Faron.
2. Jakub Faron.
3. Kamil Drabik.

II Szkoła Podstawowa – dziewczynki kl. I-III – dystans 500 m:
1. Anna Tokarczyk.
2. Laura Chlipała.
3. Julia Chwast.

III Szkoła Podstawowa – chłopcy kl. I-III – dystans 600 m:
1. Bartosz Groń.
2. Kamil Kucharski.
3. Jakub Tokarczyk.

IV Szkoła Podstawowa – dziewczyny kl. IV-VI – dystans 800 m:
1. Emilia Chwast.
2. Julia Budka.
3. Paulina Faron.

V Szkoła Podstawowa – chłopcy kl. IV-VI – dystans 800 m:
1. Arkadiusz Hamiga.
2. Hubert Rozmus.
3. Błażej Owsianka.

VI Szkoła Podstawowa – dziewczyny kl. VII-VIII i III gimnazjum) – dystans 1200 m:
1. Aneta Plechta.
2. Julia Kurpisz.

VII Szkoła Podstawowa – chłopcy kl. VII-VIII i III gimnazjum) – dystans 1200 m:
1. Jakub Faron.
2. Piotr Talar.
3. Łukasz Bober

VIII Kobiety – dystans 1200 m:
1. Renata Kurowska.
2. Gabriela Gromala.
3. Joanna Klimczak

IX Mężczyźni – dystans 2400 m:
1. Miłosz Warzecha.
2. Filip Talar.
3. Jakub Kasprzak.

Lista sponsorów:
• Adam Gromala Zakład Cukierniczo-Lodziarski "u Gromali" F.P.H.U.
• ADK SYSTEM
• Firma Usługowo Handlowa PROJBUD
• FK PROJEKT
• KOMPLEX-BUD
• Kultowe Nadruki Mariusz Gorczowski
• Lody Łąckie - Oryginalne rzemiosło prosto z Łącka
• Łącki Bank Spółdzielczy
• "MEN - GAZ" Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego oraz Sieci i Instalacji Budowlanych Wróbel Czesław
• MUR-BET Adam Dumana i Wspólnicy - Spółka Jawna
• Nibylandia
• OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA Sp. J.
• P.B.U ZIBUD
• P.H.U. BiurOwiec
• P.P.H.U. Expertcom Tomasz Kurowski
• P.P.H.U. Unimat s.j. Cedzidło, Młynarczyk
• Przedsiębiorstwo Budowlane "ESBUD" Stanisław Chryczyk
• Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw "OWOC Łącki" Sp. z o. o.
• Skład Materiałów Budowlano-Instalacyjnych i Opału "Glinik"
• Skład Materiałów Budowlanych i Opałowych "WOJ-TOM"
• Tłocznia MAURER
• WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A
• Zakład Kamieniarski Kronenberger Bożena Kronenberger

Podziel się:

Jakość powietrza: