Mieszkanka Jazowska obchodziła swoje 100 urodziny

W dniu 18 października 2013 r. Pani Katarzyna Mikulec (nazwisko rodowe Kudłacz) mieszkanka Jazowska obchodziła swoje 100 urodziny.

W tym uroczystym dniu Dostojna Jubilatka otrzymała mnóstwo życzeń, przede wszystkim zdrowia na kolejne 100 lat życia. Władze samorządowe, Pan Janusz Klag Wójt Gminy wraz z Panem Zdzisławem Warzechą Przewodniczącym Rady Gminy, podziękowali Pani Katarzynie za wszelkie trudy i ciężką pracę oraz złożyli życzenia, jak najlepszego zdrowia, pogody ducha i wytrwałości na dalsze lata życia. Przekazali również  list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Pana  Donalda Tuska oraz Wojewody Małopolskiego Jerzego Millera. Jubilatka otrzymała kosz kwiatów oraz  upominki.

Pani Katarzyna Mikulce urodziła się 18 października 1913 r. w miejscowości Moszczenica Niżna. Urodziła 6 dzieci, doczekała się 22 wnuków i 23 prawnuków. Przeżyła dwie wojny światowe, widziała wiele krzywd i zła, jednak do dzisiaj zachowała pogodę ducha i zasłużyła sobie na szacunek i uznanie wielu osób. Bliscy Pani Katarzyny opiekują się Nią z oddaniem i miłością.

Zdjęcie 1 Pan Janusz Klag Wójt Gminy wraz z Panem Zdzisławem Warzechą Przewodniczącym Rady Gminy złożyli życzenia.
Zdjęcie 2 Pan Janusz Klag Wójt Gminy wraz z Panem Zdzisławem Warzechą Przewodniczącym Rady Gminy złożyli życzenia.
Zdjęcie 3 Pan Janusz Klag Wójt Gminy wraz z Panem Zdzisławem Warzechą Przewodniczącym Rady Gminy złożyli życzenia.
Zdjęcie 4 Pan Janusz Klag Wójt Gminy wraz z Panem Zdzisławem Warzechą Przewodniczącym Rady Gminy złożyli życzenia.