Konkurs wiedzy o ekologii i gospodarce odpadami

Urząd Gminy Łącko we współpracy z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. zaprasza uczniów klas 4-8 Szkół Podstawowych zlokalizowanych na terenie Gminy Łącko do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie Empoliada organizowanym w ramach obchodów małopolskich dni dla klimatu.

Konkurs jest drużynowy i dwuetapowy. Każda szkoła deleguje pięcioosobową reprezentację. Imienną listę uczestników szkoły przesyłają do 31 marca 2024 r. na adres: a.klimczak@lacko.pl.

Pierwszy etap odbędzie się 8 kwietnia 2024 r. w formie pisemnego testu. Każdy z uczestników będzie indywidualnie odpowiadał na pytania, a otrzymane punkty będą  sumowane na poczet całej drużyny.

Do etapu drugiego, który odbędzie się 12 kwietnia 2024 r., przejdą dwie drużyny, które uzyskają największą liczbę punktów. Etap drugi ma postać drużynowego turnieju wiedzy przeprowadzonego w formie ustnej.

Sponsorem nagród jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. Nagrodą główną jest zorganizowanie eventu dla zwycięskiej szkoły, głośniki jbl (dla wygranej drużyny), zestawy upominkowe.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.


2