Galeria

Projekt w obiektywie

Prace plastyczne 3latków

Małe arcydzieła naszych 3latków możemy podziwiać nie tylko na rysunkach, które przynoszą do domu, ale również na tabilcy przy wejściu do sali.

Prace plastyczne 3latków Czytaj więcej: Prace plastyczne 3latków

Dodatkowe zajęcia w przedszkolu

Zajęcia dodatkowe to nie tylko zabawa, ale również świetny sposób na rozwijanie umiejętności dzieci. Na tego typu zajęciach dzieci nie tylko pracują nad swoim talentem, ale także ćwiczą umiejętność życia społecznego, sztukę negocjacji, przyjmowanie pochwał i krytyki oraz współpracy w grupie.W ramach zajęć dodatkowych w oddziale przedszkolnym powstałym w wyniku realizacji projektu realizowane są zajęcia z:
- języka angielskiego,
- gimnastyki korekcyjnej,
- logopedii indywidualnej,
- logopedii grupowej,
- teatralne i kulturalne.

 Dodatkowe zajęcia w... Czytaj więcej: Dodatkowe zajęcia w przedszkolu

Dzień Pluszowego Misia

Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś". Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Pluszowy Miś jest nadal najlepszym przyjacielem dzieci i niezastąpioną przytulanką.
Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku. 

Dzień Pluszowego Misia Czytaj więcej: Dzień Pluszowego Misia

Mikołajki

Ten element nie posiada opisu. Być może administrator serwisu dopiero go redaguje. Kliknij "więcej" aby przejść do treści rozszerzonej artykułu.
Mikołajki Czytaj więcej: Mikołajki

Zabawa Andrzejkowa

Zabawa Andrzejkowa w naszym przedszkolu odbyła się w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy przy muzyce z pomocą pań dzieci poznały tradycyjne obrzędy andrzejkowe.  Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. 
Zabawa Andrzejkowa Czytaj więcej: Zabawa Andrzejkowa

Pieczemy świąteczne pierniczki

Święta tuż, tuż… więc czas na pieczenie pierników. 14 i 15 grudnia były bardzo pracowitymi dniami dla naszych przedszkolaków. Pierwszego dnia piekli pierniczki a drugiego pięknie je ozdobiły. W przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw, wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci poznały składniki i sposób wykonania...
 Pieczemy świąteczne... Czytaj więcej: Pieczemy świąteczne pierniczki

Czytamy bajki...

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, kiedy rozwijają się zainteresowania czytelnicze najmłodszych. 

Czytamy bajki... Czytaj więcej: Czytamy bajki...

Rodzinny konkurs plastyczny

Wyobraźnia i zdolności plastyczne dzieci i rodziców pięknie zaprezentowały się na wystawie prac powstałych w ramach Rodzinnego konkursu plastyczneg.

Rodzinny konkurs plastyczny Czytaj więcej: Rodzinny konkurs plastyczny

Wigilia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łącku

Świąteczny nastrój zapanował w przedszkolu, kiedy to dzieci z wszystkich oddziałów przedszkolnych funkcjonujących w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łącku, spotkały się na wspólnej Wigilii.

 Wigilia w Zespole... Czytaj więcej: Wigilia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łącku
poprzednia
1 2