Sawina - Zarzecze

Do dyspozycji gości są 2 pokoje 4 osobowe z osobnym wejściem, łazienką i dobrze wyposażoną kuchnią z tarasem. Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Zdrowa żywność wyprodukowana w gospodarstwie (mięso, nabiał, warzywa i owoce) chętnie i niedrogo jest sprzedawana zainteresowanym gościom.

Wyśmienite ciasta i dobra swojska kuchnia sprawiają, że smakosze chętnie do nas wracają. Samodzielnie pieczemy chleb w tradycyjnym piecu oraz mamy własny wyrób masła.

Na terenie gospodarstwa znajduje się kącik wypoczynkowy, altana, basenik, huśtawki, hamak, rowery oraz grillowisko. Istnieje możliwość pozostawienia dzieci pod opieką gospodarzy.

Wieczory można spędzić wspólnie przy ognisku lub grillu, popijając góralską herbatkę z "łącką śliwowicą". Jest miejsce do parkowania samochodu. Można przyjechać ze zwierzętami, nawet konikiem (jest gdzie popasać).

Poza tym propagujemy zdrowy, zgodny z otaczającą naturą, ekologiczny tryb życia. Kto pragnie uciec od stresów i pośpiechu, znajdzie u nas upragniony spokój i odkryje w bezpośrednim kontakcie z naturą nowy sens życia.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych gości.


Gospodarstwo agroturystyczne "SAWINA" Maria i Zbigniew Klimek
Zarzecze 43, 33-390 Łącko
tel./fax: +48 18 444 65 43, +48 507 089 723
e-mail: majka-klimek@wp.pl
strona internetowa: www.klimek.iap.pl

Zdjęcie 1 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 2 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 3 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 4 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 5 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 6 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 7 Sawina - Zarzecze
Zdjęcie 8 Sawina - Zarzecze