Baza noclegowa

Dom Sądecki - Zarzecze

Zobacz: Dom Sądecki - Zarzecze

Dom Sądecki powstał z pasji i szacunku dla gór oraz kultury tradycyjnej Karpat. Zapraszamy do wypoczynku w gościnnym domu górskim, z rozległym widokiem na Gorce. Do dyspozycji gości zarezerwowaliśmy...

Chata na Bucniku - Obidza

Zobacz: Chata na Bucniku - Obidza

Nasza Chata łączy atmosferę gospodarstwa agroturystycznego i schroniska górskiego. Chata znajduje się w Beskidzie Sądeckim, na górskiej polanie na wysokości 830 mn.p.m. Zapraszamy wszystkich, szukających ciszy gór i odpoczynku od cywilizacji.

Obidza 438

Zobacz: Obidza 438

Obidza 438 to przytulny i komfortowy dom z litych bali sosnowych położony na malowniczym wzgórzu w pięknej dolinie w miejscowości Obidza, pomiędzy Łąckiem a Szczawnicą. Nasza chata usytuowana jest w otoczeniu cudownego lasu bukowo-jodłowego, tuż nad...

Pod Dębem - Zabrzeż

Zobacz: Pod Dębem - Zabrzeż

Agroturystyka "Pod Dębem" ma dla Państwa do zaoferowania pokoje dla 2-5 osób. Każdy z nich posiada oddzielne wejście z podwórka oraz łazienkę.

Sawina - Zarzecze

Zobacz: Sawina - Zarzecze

Do dyspozycji gości są 2 pokoje 4 osobowe z osobnym wejściem, łazienką i dobrze wyposażoną kuchnią z tarasem.

Zajazd Kałużna - Zabrzeż

Zobacz: Zajazd Kałużna - Zabrzeż

Zajazd oferuje pokoje 1, 2, 3-osobowe o podwyższonym standardzie. Dajemy możliwość rezerwacji internetowej.

Pod Grapą - Czerniec

Zobacz: Pod Grapą - Czerniec

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest wśród sadów niedaleko lasu, który umożliwia piesze wędrówki, zbieranie grzybów, jagód.  Jest to idealne miejsce dla tych, którzy poszukują wytchnienia, ciszy i kontaktu z naturą.

Sobel - Wietrznice

Zobacz: Sobel - Wietrznice

Oferujemy Państwu 35 miejsc noclegowych w nowych, komfortowych 1, 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach, wszystkie pokoje z łazienkami i telewizorami LCD oraz sejfami.

Pokoje gościnne - Łącko

Zobacz: Pokoje gościnne - Łącko

Oddajemy do użytku 45 miejsc noclegowych. Do dyspozycji znajdziecie u nas pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe. Wszystkie oferują wysoki komfort, a na ich wyposażeniu każdego jest m.in. telewizor.

poprzednia
1 2