Pokoje gościnne - Łącko

Specjalnie z myślą o gościach odwiedzających nasze urokliwe okolice oddajemy do użytku 40 miejsc noclegowych. Do dyspozycji znajdziecie u nas pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe. Wszystkie oferują wysoki komfort, a na ich wyposażeniu każdego jest m.in. telewizor.

W części oferowanych pokojów znajdują się prysznice. Nieustannie modernizujemy ich wyposażenie dzięki czemu do Państwa dyspozycji są nowe meble oraz sprzęt RTV.

W naszym ośrodku znajdują się dwie w pełni wyposażone kuchnie (lodówki, kuchenki, czajniki, pralka).

Lokalizacja naszego obiektu jest bardzo atrakcyjna - około 500 m do centrum Łącka. Samo Łącko stanowi rewelacyjną bazę wypadową - leży między takimi miejscowościami jak Krynica, Piwniczna z jednej strony, a Szczawnicą, Krościenkiem i Zakopanem z drugiej.

Na miejscu jest stołówka gdzie można zamówić smaczne, domowe wyżywienie. Na życzenie organizujemy ogniska z pieczeniem barana lub prosiaka, biesiady przy kominku, występny kapel regionalnych i inne imprezy (także plenerowe). Imprezy te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zamawiane są kilka razy w roku - szczególnie w okresie wakacyjnym.

W okresie letnim często organizujemy ogniska, zwykle przy akompaniamencie kapel regionalnych.

Dodatkowo, w naszym ośrodku znajduje się sklep spożywczy czynny aż do 22:00. Za budynkiem znajduje się parking, który jest zamykany na noc - dbamy o bezpieczeństwo Państwa pojazdów. Dla wycieczek autokarowych przewidziany jest specjalny parking oddalony o 200 m od ośrodka.

Z dodatkowych atrakcji, dla naszych gości udostępniona jest sala ze stołem ping-pongowym, sala przeznaczona na organizacje dyskotek (wraz z nagłośnieniem), urokliwa altanka na tyłach ośrodka. Za budynkiem jest teren, na którym można rozbić namiot.


Pokoje gościnne Andrzej Zbozień
Łącko 639
33-390 Łącko

tel./fax: (18) 44-46-901
tel. kom.: 0 692 164 623
e-mail: biuro@zbozien.com.pl
strona internetowa: www.zbozien.com.pl

Zdjęcie 1 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 2 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 3 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 4 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 5 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 6 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 7 Pokoje gościnne - Łącko
Zdjęcie 8 Pokoje gościnne - Łącko