Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Łącku na „Festiwalu Biegowym”.

W niedzielę 9 września członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Łącku reprezentowali naszą gminę na „Festiwalu Biegowym”  Forum Ekonomicznego w Krynicy. Festiwal biegowy trwał od piątku do niedzieli, w  trakcie którego odbyło się kilkanaście różnego rodzaju biegów. Na zakończenie w niedzielne przedpołudnie ruszył Koral Maraton oraz Biegi Deptaka dla dzieci i młodzieży,  w których uczestniczyli nasi zawodnicy. Głównym  celem zawodów była wspólna zabawa i integracja, jednak rywalizacja sportowa stała na wysokim poziomie, a nasi biegacze zajmowali czołowe miejsca. W kat. chłopców 11-12 lat Piotr Tomasiak zajął pierwsze  miejsce, przybiegając na metę z bardzo dużą przewagą nad pozostałymi zawodnikami. Dobrze spisała się Agata Najduch, która zajęła III miejsce w kat. dziewcząt 13-14 lat. Weronika Duszyńska w tej samej kategorii była V. Również V miejsce w tym samym przedziale wiekowym w kat chłopców zajął Wiktor Tomasiak, natomiast Krystian Wnęk uzyskał VI lokatę. Wszyscy uczestnicy po ukończeniu biegu otrzymali pamiątkowe medale, zadowoleni z wyjazdu na Festiwal Biegowy już dziś zapowiedzieli udział w roku następnym.