Informacje gminne

Podziel się:

Uwaga Rolnicy!

Uwaga Rolnicy! Pozostały 2 dni na złożenie wniosków o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie. Dotyczy to materiału siewnego: zbóż ozimych i jarych, roślin strączkowych i ziemniaka siewnego - zakupionego i zużytego do siewu lub sadzenia...
Uwaga Rolnicy!

"Święto Konia Małopolskiego"

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do Tarnowa "Klikowej" w dniach 20-21 czerwca 2015r. na "Święto Konia Małopolskiego" w ramach, którego odbędzie IX Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej oraz II Małopolskie Zawody Strażackich Sikawek Konnych.

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Krakowie

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Krakowie informuje, że w okresie od 1 kwietnia do 14 maja 2015 r. dostawcy bezpośredni mleka ma obowiązek złożyć informację roczną za rok kwotowy 2014/2015, czyli za okres od 1 kwietnia 2014 r. do 31 marca 2015 r. do właściwego miejscowo Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego.

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Krakowie

XIII Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2015”

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Udział w konkursie mogą brać pełnoletnie osoby prowadzące produkcyjną działalność rolniczą, ubezpieczone w KRUS (przynajmniej jeden z właścicieli). Zgłoszenia dokonuje się na formularzu, który jest dostępny w Placówce Terenowej KRUS w Nowym Sączu...
XIII Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2015”

Wójt Gminy Łącko informuje

Wójt Gminy Łącko informuje, że Gmina Łącko dofinansowuje wydatki poniesione na przeprowadzenie badań sprawności technicznej opryskiwaczy sadowniczych rolnikom z terenu Gminy Łącko, dokonanych w okresie  od 21.01 do 30.11.2015r. w kwocie 60 zł. Dofinansowanie dokonywane jest bezpośrednio podczas atestacji w firmie "OWOPOL" RUSNARCZYK & KOZA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Łącku 710.

Wójt Gminy Łącko informuje
poprzednia 1 2 3 4 ... 8 następna
Get Adobe Flash player