Informacje gminne

Podziel się:

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego w sprawie zwalczania zgnilca amerykańskiego pszczół.

Załącznik: rozporządzenie.pdf

Rozporządzenie Wojewody Małopolskiego

Komunikat Agencji Rynku Rolnego

Agencji Rynku Rolnego informuje o możliwości dofinansowania z poddziałania „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Szczegóły na: http://www.arr.gov.pl/wsparcie-rynkowe/wsparcie-na-przystepowanie-do-systemow-jakosci

Komunikat Agencji Rynku Rolnego

Agencja Rynku Rolnego informuje

Agencja Rynku Rolnego informuje, że  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wyznaczył termin do składania wniosków o rozłożenie na raty opłaty należnej od producentów mleka za przekroczenie kwot indywidualnych w roku kwotowym 2014/2015. wniosków w okresie od dnia 13 sierpnia 2015 r. do dnia 11 września 2015 r.: Szczegóły na stronie...
Agencja Rynku Rolnego informuje

Uwaga Rolnicy!

Uwaga Rolnicy! Pozostały 2 dni na złożenie wniosków o dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany w ramach pomocy de minimis w rolnictwie. Dotyczy to materiału siewnego: zbóż ozimych i jarych, roślin strączkowych i ziemniaka siewnego - zakupionego i zużytego do siewu lub sadzenia...
Uwaga Rolnicy!

"Święto Konia Małopolskiego"

Małopolski Związek Hodowców Koni w Krakowie serdecznie zaprasza do Tarnowa "Klikowej" w dniach 20-21 czerwca 2015r. na "Święto Konia Małopolskiego" w ramach, którego odbędzie IX Regionalny Czempionat Hodowlany Koni Rasy Małopolskiej oraz II Małopolskie Zawody Strażackich Sikawek Konnych.

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Krakowie

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Krakowie informuje, że w okresie od 1 kwietnia do 14 maja 2015 r. dostawcy bezpośredni mleka ma obowiązek złożyć informację roczną za rok kwotowy 2014/2015, czyli za okres od 1 kwietnia 2014 r. do 31 marca 2015 r. do właściwego miejscowo Dyrektora Oddziału Terenowego Agencji Rynku Rolnego.

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Krakowie
poprzednia 1 2 3 4 ... 9 następna
Get Adobe Flash player